Warning: file_put_contents(./cache/856e432dfeeb35bccd83f5f969f09cfc.spc): failed to open stream: Permission denied in /media/ssd/html/likud.co.il/inc/simplepie.inc on line 8250

Warning: ./cache/856e432dfeeb35bccd83f5f969f09cfc.spc is not writeable in /media/ssd/html/likud.co.il/inc/simplepie.inc on line 1769
אתרי המפלגה
חיפוש באתרי המפלגה
 
חדשות שהתפרסמו היום על הליכוד
Thu May 26 23:57:00 2022  סקר מנדטים: מרצ נמחקת, בן גביר מפתיע והאם נתניהו יקים קואליציה? - מעריב
Thu May 26 22:06:08 2022  דני דנון קיים אירוע פוליטי מכסף של עמותה ציבורית - סרוגים
Thu May 26 20:00:00 2022  הליכוד הולך והופך ל"כהנא חי", בגרסה מסוכנת בהרבה | Opinion - הארץ
Thu May 26 12:46:00 2022  "אתה ראש הבבונים": עימות פרץ בשידור בין כספית ומגל - מעריב
Thu May 26 06:00:00 2022  כשהליכוד לא היה באופוזיציה (רשימה חלקית) - הארץ
Wed May 25 21:52:00 2022  עימות סוער בין אופיר כץ מהליכוד לחברי הרשימה המשותפת | צפו - מעריב
Wed May 25 20:40:00 2022  בגיל 40 ראש עירייה, בגיל 49 חבר כנסת, בגיל 50 שר. האם בגיל 52 הוא יפיל ממשלה? - מידע פנים - TheMarker
Wed May 25 18:53:38 2022  צפו: חברי הליכוד התעקשו להפיל הצעת חוק של גילה גמליאל - ynet ידיעות אחרונות
Wed May 25 16:42:26 2022  הקואליציה הפילה הצעת חוק של ח"כ רגב להחמרת הענישה נגד אנסים - ynet ידיעות אחרונות
Wed May 25 15:55:00 2022  "הניחו לבן שלי": גלית דיסטל אטבריאן סיפרה על בנה, הותקפה - והגיב - מעריב
Wed May 25 13:33:32 2022  הליכוד לקואליציה: מבקשים מכם לגלות אחריות - סרוגים
Wed May 25 09:56:00 2022  לקראת פריימריז בליכוד? ח"כ מצהיר: "ברור שיש לי סיכוי לנצח" - מעריב
Wed May 25 08:38:00 2022  מירי רגב וחברי הליכוד שטפו את האולפנים כדי להיפטר מ"כאבי הבטן" - ביקורת טלוויזיה - הארץ
Wed May 25 07:38:00 2022  מסרב למשכורת? חבר הכנסת ויתר על 2 מיליון שקל - אייס
Wed May 25 06:25:00 2022  מי אמר שרק בימין מסדרים ג'ובים למקורבים? - פוליטי - TheMarker
Wed May 25 00:00:00 2022  ח"כ ביהדות התורה חשף באולפן ynet: "נתניהו מנהל מגעים להקמת ממשלה ברוטציה"; הליכוד לא הכחיש את המו"מ - ynet ידיעות אחרונות
Tue May 24 20:14:00 2022  אלון שוסטר: "לא פוסלים שיתוף פעולה גם עם הליכוד" - ערוץ 7
Tue May 24 17:38:00 2022  המסר החרדי לסער ושקד: ערבות חתומה לשותפות בממשלה חלופית עם הליכוד - בחדרי חרדים
Tue May 24 14:19:00 2022  האם הליכוד עשה טעות גורלית מול החרדים, ולמה בני גנץ מוצג כמנצח? - הארץ
Tue May 24 12:21:24 2022  הר הספינים הוליד את אותו עכבר - מידה
Tue May 24 11:31:02 2022  איתי לנדסברג נבו: הליכוד מעניש את אזרחי ישראל - זמן ישראל
Tue May 24 11:02:50 2022  בלי כאבי בטן: האמירות של רגב צריכות להיצרב ולא להישכח | סימה קדמון - ynet ידיעות אחרונות
Tue May 24 08:59:00 2022  "נכין לכם תאים בשירותים": צפו במופע של דודי אמסלם בכנסת - מעריב
Tue May 24 08:01:53 2022  מדינה שיש לה אופוזיציה - זמן ישראל
Tue May 24 07:30:52 2022  הליכוד התפשר: חוק "ממדים ללימודים" אושר סופית בכנסת - כלכליסט
Tue May 24 02:09:04 2022  הליכוד קיבל את הצעת הפשרה של גנץ ויתמוך בהעלאת המלגה ללוחמים - וואלה! חדשות
Mon May 23 21:34:00 2022  רם בן ברק לליכוד: "לא האמנתי שתתקעו סכין בגב לחיילי צה"ל" - מעריב
Mon May 23 20:26:15 2022  לפיד: רק חרדים סחטנים • ליברמן: הליכוד מעדיף חרדים על חיילים - חרדים10
Mon May 23 18:53:00 2022  מאחורי הרעש, המסיבות והווליום ברשתות, הליכוד היא מפלגה ריקה - הארץ
Mon May 23 15:52:43 2022  "אם הליכוד ינצח, ינגנו ג'ינגל בבתי ספר?" - mako
Mon May 23 15:37:00 2022  יריב לוין חשף: "חוק פיזור הכנסת לא יעלה השבוע להצבעה" - מעריב
Mon May 23 15:32:00 2022  יריב לוין הודיע לסיעת הליכוד: "חוק פיזור הכנסת לא יעלה להצבעה השבוע" - מעריב
Mon May 23 10:27:00 2022  ח''כ אופיר כץ: "אתם מדברים על הליכוד כשאתם יושבים עם אותם אנשים שמסיתים לרצח חיילי צה"ל?" - 0404 - חדשות 0404
Mon May 23 09:11:00 2022  גנץ: "קורא שוב לנתניהו ולכל אנשי הליכוד: פוליטיקה - לא על גבם של לוחמי צה״ל" - מעריב
Mon May 23 00:00:00 2022  ח"כ כהן מהליכוד: "נתנגד לכל הצעה של הקואליציה, זה תפקידנו". סגן השרה גולן: "עלבון לאינטליגנציה" - ynet ידיעות אחרונות
Sun May 22 16:15:00 2022  רינאווי זועבי נשארת בקואליציה. הליכוד: "בנט ולפיד מחלקים לה מיליונים" - ערוץ 7
Sun May 22 16:06:00 2022  הרמטכ"ל במיל' והשר לשעבר מתבטא נגד הליכוד - בחדרי חרדים
Sun May 22 09:14:00 2022  אב שכול במתקפה חריפה על הליכוד: "אין להם קווים אדומים" - מעריב
Sat May 21 21:18:30 2022  יהורם גאון בביקורת חריפה על הליכוד: "בקזינו שלנו קוראים לזה בושה" - כיפה
Fri May 20 15:57:00 2022  "פרפורי גסיסה": ח"כ מהליכוד חושף אילו גורמים יפילו את הממשלה - מעריב
Fri May 20 14:52:30 2022  ימינה עונה לטענות הליכוד: "אין הסכם עם המשותפת" - סרוגים
Fri May 20 13:05:00 2022  הליכוד: "חברי ימינה, איך אתם מאפשרים לבנט להמשיך במכירת החיסול של ישראל?" - 0404 - חדשות 0404
Fri May 20 06:07:00 2022  אופוזיציה למי? כך הליכוד פוגעת בסיכויה לחזור לשלטון - מעריב
Thu May 19 23:23:00 2022  עטתה כפפות ושלחה כדורי רובה: פעילת הליכוד הואשמה בסחיטת בנט באיומים - ynet ידיעות אחרונות
Thu May 19 20:56:00 2022  הליכוד: נתנגד להצעת החוק של הקואליציה למתן מלגות לחיילים משוחררים - הארץ
Thu May 19 20:25:23 2022  מיהו הח”כ מהליכוד שהערבים מוכנים למנות כראש ממשלת מעבר? - חרדים10
Thu May 19 14:50:00 2022  האם אביר קארה מתכנן מהלך משותף עם הליכוד? - אייס
Thu May 19 03:20:00 2022  לימור לבנת טועה פעמיים, וגם מפספסת את המהות - ynet ידיעות אחרונות
Wed May 18 11:08:00 2022  יועז הנדל תוקף: "הליכוד מכשיר את הרשימה עם המשותפת" - ערוץ 7
Tue May 17 10:00:00 2022  שמעון ריקלין נגד הליכוד: "אנא שיקלו את עמדתכם שוב" - כיפה
Tue May 17 10:00:00 2022  אלקין: "הליכוד מצביע נגד חוקים חשובים", אמסלם: "אין לכם רוב - לכו לבחירות" - ynet ידיעות אחרונות
Mon May 16 10:00:00 2022  עריקים נוספים בקרוב? כמעט כל סיעת ימינה נמצאת במומ עם הליכוד - הידברות
Mon May 16 10:00:00 2022  "בלי בני משפחה": הבקשה של נתניהו מחברי סיעת הליכוד - ערוץ 7
Fri May 13 10:00:00 2022  בליכוד הבטיחו עריקים וסימנו תיקים, אבל זה היה השבוע של הקואליציה - הארץ
Thu May 12 10:00:00 2022  לראשונה: עבאס חושף התכתבות עם הליכוד - סרוגים
Thu May 12 10:00:00 2022  הליכוד נגד אימוץ אמנת איסטנבול: "צ׳ק פתוח" להצפת ישראל במיליוני פליטים - ערוץ 7
Wed May 11 10:00:00 2022  הליכוד צפוי למשוך את ההצעה לפיזור הכנסת אם לא ישיג רוב - הארץ
Wed May 11 10:00:00 2022  מפלגת הליכוד משכה את ההצעה לפיזור הכנסת - כיפה
Tue May 10 10:00:00 2022  בכיר בליכוד: "בגלל אנשים כמו מירי רגב, איילת שקד לא בליכוד" - מעריב
Mon May 9 10:00:00 2022  רם שפע: "לא רואה את הליכוד מרכיבים ממשלה" - סרוגים
Mon May 9 10:00:00 2022  "אעמוד על כך": התפקיד שאמסלם לא יוותר עליו ביום בו הליכוד יחזור לשלטון - מעריב
Mon May 9 10:00:00 2022  סקר: הליכוד מקבל 36 מנדטים, ימינה 8. רע"ם לא עוברת את אחוז החסימה - הארץ
Sun May 8 10:00:00 2022  כנס הקיץ נפתח, בקואליציה נערכים לקרב האחרון - Makor Rishon
Fri May 6 10:00:00 2022  הוויכוח בליכוד על איילת שקד - ערוץ 7
Wed May 4 10:00:00 2022  אבנר נתניהו מדייק בתחזית, אך טועה בגדול ביחס לתכלית - בממלכתיות - הארץ
Tue May 3 10:00:00 2022  סקר: הליכוד עם 36 מנדטים, ימינה נחלשת - ערוץ 7
Mon May 2 10:00:00 2022  פינדרוס מבהיר: "כל עוד נתניהו ראש הליכוד - אנחנו מאחוריו" - רדיו קול חי - קול חי
Mon May 2 10:00:00 2022  המפלגות החרדיות ינטשו את נתניהו? ח"כ מהליכוד עם תשובה חד משמעית - מעריב
Mon May 2 10:00:00 2022  בכירי הליכוד מנסים לשכנע ח"כים נוספים לפרוש - וואלה! חדשות
Sun May 1 10:00:00 2022  חבר הליכוד נגד בן גביר: "אמירתו על ראש השב"כ אומללה, שיחזור בו" - מעריב
Fri Apr 29 10:00:00 2022  חיים רמון מעריך: זהו המועד בו נתניהו יוחלף בראשות הליכוד - מעריב
Wed Apr 27 10:00:00 2022  הליכוד בתגובה להודעת בנט: "הוא חייב להחזיר לציבור את מיליוני השקלים שבזבז על חשבונם" - מעריב
Tue Apr 26 10:00:00 2022  אם הליכוד לא בשלטון, הם ישרפו את המועדון. זו חזירות לשמה - הארץ
Mon Apr 25 10:00:00 2022  הליכוד לשיקלי: תמונה לשר על חשבון הליכוד - סרוגים
Tue Apr 19 10:00:00 2022  בנט: "נתניהו, במשמרת שלך ירו 13 אלף רקטות". הליכוד: "תתחיל לארוז" - ynet ידיעות אחרונות
Thu Apr 7 10:00:00 2022  "נשריין אותה": המסר הדרמטי של נציג הליכוד לאיילת שקד - מעריב
Wed Apr 6 10:00:00 2022  תרגיל ההטעיה של הליכוד: פרטים חדשים על המשבר בקואליציה - גלובס
Mon Apr 4 10:00:00 2022  הצביעות בניסיון הליכוד לבטל פתאום את סעיף הקלון - גלובס
Wed Mar 30 10:00:00 2022  הפגישה הלילית של הליכוד: לערער את הקואליציה ולשדר לחץ מבחוץ - Makor Rishon
Tue Mar 29 10:00:00 2022  "הטרור מרים ראש בגלל חולשת הממשלה": דף המסרים של הליכוד אחרי הפיגוע בבני ברק - וואלה! חדשות
Mon Mar 21 09:00:00 2022  רגב: "ארוץ לראשות הליכוד אחרי נתניהו. בנט? הוא לא מסוגל לתווך גם בקואליציה" - ynet ידיעות אחרונות
Tue Mar 15 09:00:00 2022  הליכוד מככב: מיהם חברי הכנסת שהוציאו הכי הרבה על "קשר עם הציבור" - כלכליסט
Thu Feb 24 10:00:00 2022  בליכוד זועמים על הסתרת מימון יועצי נתניהו | חשיפת מעריב - מעריב
Wed Feb 23 10:00:00 2022  הליכוד מימן את הייצוג המשפטי של יועצי נתניהו | בן כספית - מעריב
Tue Feb 22 10:00:00 2022  הצעת חוק של הליכוד: להפסיק את הפרסום הממשלתי בעיתונות המודפסת - TheMarker
Mon Feb 21 10:00:00 2022  התפוררות פוליטית: כך תראה הליכוד ביום שאחרי נתניהו - מעריב
Wed Feb 16 10:00:00 2022  הליכוד מאיים על העיתונאי: תתנצל ותשלם או שתיתבע - אייס
Mon Feb 14 10:00:00 2022  כדי שהימין יחזור לשלטון, הליכוד חייב להתעשת - Makor Rishon
Sun Feb 13 10:00:00 2022  עוקף את הליכוד: אנגלמן יפרסם 10 דו"חות ביטחוניים לציבור - כלכליסט
Mon Jan 24 10:00:00 2022  נתניהו: לא הסכמתי לקלון, ממשיך להוביל את הליכוד - ynet ידיעות אחרונות
Sun Jan 23 10:00:00 2022  "חותר תחת הליכוד": לאחר שכ"ץ ענה למבקריו - רגב הגיבה במתקפה - מעריב
Wed Jan 19 10:00:00 2022  "מה אתם שווים בלי נתניהו?": המתקפה החריפה של שר בממשלה על הליכוד - מעריב
Thu Jan 6 10:00:00 2022  הליכוד משתקת את עבודת הכנסת ופוגעת בדמוקרטיה הישראלית, ד"ר חיים וייצמן - גלובס
Mon Jan 3 10:00:00 2022  תאריך היעד החדש של נתניהו לפריימריז על ראשות הליכוד - מאי הקרוב - וואלה! חדשות
Sun Dec 26 10:00:00 2021  כשזה מגיע לבחירת היורש של נתניהו, בליכוד תומכים בחקיקה פרסונלית - TheMarker
Wed Dec 22 10:00:00 2021  בית הדין של הליכוד ביטל את הפסילה הגורפת של הליכודניקים החדשים - וואלה! חדשות
Mon Dec 6 10:00:00 2021  אוחנה: "הליכוד חי בסרט? סער בסרט שיעבור את אחוז החסימה" - ynet ידיעות אחרונות
Thu Nov 11 10:00:00 2021  מרכז הליכוד: לא נישען על מפלגות או חברי כנסת תומכי טרור - וואלה! חדשות
Sun Oct 3 10:00:00 2021  מיקי זוהר: "דיל עם הליכוד זה הסיכוי האחרון של גנץ להפוך לראש ממשלה" - ynet ידיעות אחרונות
לחדשות ומבזקים נוספים לחץ כאן
הרשם וקבל את כל העידכונים החמים על מפלגת הליכוד ב- SMS
או שלח SMS עם המילה ליכוד למספר 1818
השאר בעניינים
קבל כל יום את כל החדשות על מפלגת הליכוד וחבריה ישירות למייל:
שם: כתובת אימייל: